Σας καλοσωρίζουμε στον δικτυακό τόπο του δήμου μας. Στις ακόλουθες σελίδες μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε πληροφορίες για:
Ορισμός Άμισθου Συμβούλου Δημάρχου Βιάννου |
![]() |
![]() |
Ο Δήμαρχος Βιάννου κος Μπαριτάκης Παύλος έχοντας υπόψη:
ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ Αναθέτει στην κα. Κατζηλάκη Σοφία του Ιωάννη, καθήκοντα άμισθου Ειδικού Σύμβουλο για την επικουρία του Δημάρχου Βιάννου, κατά την άσκηση των καθηκόντων του, σε οικονομικά θέματα μισθοδοσίας, που άπτονται των εξειδικευμένων γνώσεων και της εμπειρίας της. Η ως άνω άμισθος ειδικός σύμβουλος υπάγεται ειδικά και αποκλειστικά στην υπηρεσιακή δικαιοδοσία του Δημάρχου και συνεργάζεται όπου απαιτείται με τους Αντιδημάρχους, τους καθ' ύλην αρμόδιους υπηρεσιακούς παράγοντες και δεν θα ασκεί αποφασιστικές αρμοδιότητες οποιασδήποτε μορφής. Θα παρέχει εξειδικευμένες υπηρεσίες, γραπτά ή προφορικά για τα συγκεκριμένα θέματα που ορίζεται να εξυπηρετεί. Η παρούσα Απόφαση δεν συνιστά πρόσληψη ή διορισμό και δε γεννά υπηρεσιακή, υπαλληλική ή άλλου είδους εργασιακή σχέση του οριζόμενου συμβούλου με το Δήμο. Η παρούσα ισχύει από την υπογραφή της και μέχρι τη λήξη της Δημοτικής περιόδου, πλην της περιπτώσεως τροποποίησης της ή ανάκλησής της, χωρίς ο ορισθείς ειδικός σύμβουλος να δικαιούται αποζημίωση από την άσκηση αυτών των αρμοδιοτήτων. Η παρούσα να κοινοποιηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου Βιάννου και στο διαδικτυακό τόπο ΔΙΑΥΓΕΙΑ.
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
Σχετικά αρχεία Απόφαση Δημάρχου - Αρχείο pdf (1.1 ΜB)
|