Φωτογραφικό υλικό

Καλωσήρθατε στο δήμο μας

Σας καλοσωρίζουμε στον δικτυακό τόπο του δήμου μας. Στις ακόλουθες σελίδες μπορείτε να έχετε πρόσβαση σε πληροφορίες για:

 

 

Αρχική Γραφείο Τύπου Ανακοινώσεις - Δελτία Τύπου Συνδυασμοί Υποψηφίων Δημοτικών Εκλογών 2010
Συνδυασμοί Υποψηφίων Δημοτικών Εκλογών 2010 PDF Εκτύπωση

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΟΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΒΙΑΝΝΟΥ
Δ/ΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ

Άνω Βιάννος 03/11/2010

Αριθμ. Πρωτ. 10.950

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΛΟΓΗΣ

Ο Δήμαρχος Βιάννου Ν. Ηρακλείου κ. Κλαδάκης Εμμανουήλ

Έχοντας υπόψη:

Τις διατάξεις τού άρθρου 23 του Ν. 3852 / 2010 «Νέα Αρχιτεκτονική της Αυτοδιοίκησης και της Αποκεντρωμένης Διοίκησης - Πρόγραμμα Καλλικράτης (ΦΕΚ 87 Α).

Την αριθμ. 104 / 2010 απόφαση του Πρωτοδικείου Ηρακλείου με την οποία ανακηρύχθηκαν οι αναφερόμενοι σ' αυτήν συνδυασμοί υποψηφίων για της εκλογές της 7ης Νοεμβρίου 2010 καθώς και την 113/2010 όμοια περί διορθώσεως της 104/2010 απόφασης του Πρωτοδικείου Ηρακλείου.

Γνωστοποιούμε ότι:

Για τις Δημοτικές εκλογές της 7ης Νοεμβρίου 2010 ανακηρύχθηκαν οι παρακάτω συνδυασμοί υποψηφίων για τον Δήμο Βιάννου:

Υποψήφιοι Συνδυασμοί:

α. «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΙΑΝΝΟΥ»
Υποψήφιος Δήμαρχος: Παπαδημητρόπουλος Ιωάννης του Νικολάου

β. «ΒΙΑΝΝΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»
Υποψήφιος Δήμαρχος: Μπαριτάκης Παύλος του Εμμανουήλ

γ. «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»
Υποψήφιος Δήμαρχος: Κλαδάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

Η ψηφοφορία θα διενεργηθεί την 7η Νοεμβρίου 2010 ημέρα Κυριακή και θα αρχίσει την 07:00 ώρα και θα λήξει την 19:00 ώρα στα κατωτέρω εκλογικά τμήματα που έχουν οριστεί με την υπ΄ αριθ 33260 / 19-10-2010 απόφαση του Νομάρχη Ηρακλείου.

Αρχή


Α/Α ΕΚ. ΤΜΗΜΑΤΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

ΕΚΛΟΓΕΙΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
50 ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δημοτικό Σχολείο Αγίου Βασιλείου Από: Αγγελάκη Φωτεινή
Έως: Μπιρίκου Γαρυφαλλιά
51 ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δημοτικό Σχολείο Αγίου Βασιλείου Από:Νοδαράκη Αθανασία
Έως: Ψαρού Μαρία
52 ΑΜΙΡΩΝ Δημοτικό Σχολείο Αμιρών Από: Αγγελάκη Αμαλία
Έως: Κρεββαθιανάκης Πέτρος
53 ΑΜΙΡΩΝ Δημοτικό Σχολείο Αμιρών Από: Λουλάκη Αναστασία
Έως: Χριστοδουλάκης Χαρίδημος
54 ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Άνω Βιάννου Από: Αγαπάκη Άννα
Έως: Κοκολάκης Στέργιος
55 ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Άνω Βιάννου Από: Κοκοτάκη Αναταστία
Έως: Παπαγιάννης Ιωάννης
56 ΑΝΩ ΒΙΑΝΝΟΥ Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Άνω Βιάννου Από: Παπαδάκη Βικτώρια
Έως: Ωραιοπούλου Άννα
57 ΑΦΡΑΤΙΟΥ Δημοτικό Σχολείο Αφρατίου α)Από: Αθανασάτος Κων/νος
Έως: Ψυχογίδης Σταύρος
β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
58 ΒΑΧΟΥ Δημοτικό Σχολείο Βάχου Από: Αθουσάκης Νικόλαος
Έως: Χρηστάκης Νικόλαος
59 ΕΜΠΑΡΟΥ Ολοήμερο Δημοτικό Σχολείο Εμπαρου Από: Αγγελάκη Καλλιόπη
Έως: Ψυλλάκη Αρετή
60 ΚΑΛΑΜΙΟΥ Δημοτικό Σχολείο Ψαρης Φοράδας Από: Αγγελακούδη Λεμονιά
Έως: Χρυσουλάκης Παναγιώτης
61 Κάτω Βιάννος Δημοτικό Σχολείο Κάτω Βιάννου Από: Αγγουράκη Άννα
Έως: Χρηστοφάκη Σοφία
62 ΚΑΤΩ ΣΥΜΗΣ Δημοτικό Σχολείο Κάτω Σύμης Από: Αλεξαντωνάκη Ελένη
Έως: Ψαλτάκη Μαρία
63 ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΙΟΥ Δημοτικό Σχολείο Κεφαλοβρυσίου Από: Αγαπάκη Αικατερίνη
Έως: Ψυλλια Σοφία
64 ΜΑΡΘΑΣ Δημοτικό Σχολείο Μάρθας Από: Αλεξάκη Χριστίνα
Έως: Χατζογιάννης Νικόλαος
65 ΜΙΛΛΙΑΡΑΔΩΝ Δημοτικό Σχολείο Μιλλιαράδων Από: Αλογα Δήμητρα
Έως: Ψυλλάκης Ιωάννης
66 ΞΕΝΙΑΚΟΥ Δημοτικό Σχολείο Ξενιακού Από: Αθανασίου Ερμιόνη
Έως: Χηρακη Ευσεβία
67 ΠΕΥΚΟΥ Κοινοτικό Κατάστημα Πεύκου α)Από: Αγγελάκη Χρυσή
Έως: Χριστογιάννης Θεόδωρος
β)Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
68 ΣΥΚΟΛΟΓΟΥ Πολιτιστικό Κέντρο Συκολόγου α)Από: Αγαπουλάκη Αγγελική
Έως: Χριστοδουλάκης Ιωάννης
β)Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς
69 ΧΟΝΔΡΟΥ Δημοτικό Σχολείο Χόνδρου Από: Αγγουράκκη Εμμανουέλα
Έως: Μπριτζολάκης Ιδομενέας
70 ΧΟΝΔΡΟΥ Δημοτικό Σχολείο Χόνδρου Από: Παπαδάκη Άρτα
Έως: Ψαρολογάκης Χαράλαμπος

Οι έδρες του Δημοτικού συμβουλίου ανέρχονται σε 21.

Οι έδρες των Τοπικών Κοινοτήτων που έχουν πληθυσμό άνω των 300 κατοίκων ανέρχονται σε 3 για κάθε μία από αυτές.

Για τις Τοπικές Κοινότητες που έχουν πληθυσμό κάτω από 300 κατοίκους εκλέγεται ένας αντιπρόσωπος σε κάθε μία από αυτές.

Το πρόγραμμα αυτό να τοιχοκολληθεί έξω από κάθε κατάστημα ψηφοφορίας και στα δημοφηλέστερα μέρη του Δήμου και των συνοικισμών.

Α' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ

Όνομα: «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΒΙΑΝΝΟΥ»

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Αθουσάκης Ιωάννης του Πολυχρόνη
Βερβελάκης Γεώργιος του Νικολάου
Βροντινού Αντωνία του Βιντόλ (Vrintinoy Antonia του Vindol)
Γιανναδάκης Ιωάννης του Γεωργίου
Δροσατάκης Εμμανουήλ του Παντελή
Ζαχαράκης Ιωάννης του Εμμανουήλ
Καρούση Ζωή του Κωνσταντίνου
Κονδυλάκης Βασίλειος του Γεωργίου
Κουφάκης Εμμανουήλ του Μιχαήλ
Λάϊου Ευαγγελία του Χρήστου
Μακρή Ευαγγελία του Θεοδώρου
Μελισσουργάκης Κωνσταντίνος του Γρηγορίου
Μωϋσάκης Κωνσταντίνος του Σταύρου
Παπαδάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ
Παπαμαστοράκη Κυριακή του Τίτου
Πετράκης Γεώργιος του Ιωάννη
Ραπτάκης Ματθαίος του Ιωάννη
Σκυβαλάκη Θεοκλίνη του Κωνσταντίνου
Σταματάκης Παντελής του Νικολάου
Φραγκάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
Φραγκιαδάκη Αναστασία του Κωνσταντίνου
Χατζηγεωργίου Ζαμπία του Γεωργίου
Χρηστάκης Γεώργιος του Δημητρίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αμιρών του ιδίου συνδυασμού:
Παπαδημητρόπουλος Νικόλαος του Ιωάννη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Εμπάρου του ιδίου συνδυασμού:
Σκυβαλάκη Διονυσία του Ζαχαρία

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Συκολόγου του ιδίου συνδυασμού:
Βροντινός Εμμανουήλ του Νικολάου

Αρχή


Β' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:

Όνομα: «ΒΙΑΝΝΟΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗ»

Υποψήφιος Δήμαρχος: Μπαριτάκης Παύλος του Εμμανουήλ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Αγαπουλάκης Εμμανουήλ του Ελευθερίου
Αναστασάκης Εμμανουήλ του Χριστόφορου
Βεληβασάκη Μαρία του Νικόλαου
Βραχνάκης Αριστείδης του Κωνσταντίνου
Βροντινάκη Ιωάννα του Εμμανουήλ
Γελασάκη Μαρία του Ελευθερίου
Γιαμαλάκης Νικήτας του Ιωάννη
Δοριάκη - Τσικνάκη Αμαλία του Εμμανουήλ
Ζερβουδάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
Θεοδοσάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
Καργιολάκης Εμμανουήλ του Ματθαίου
Κενδριστάκης Δημήτριος του Ιωάννη
Κονδυλάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
Κονταξάκης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
Λυπάκη Δέσποινα του Βασιλείου
Μαλανδράκης Γεώργιος του Σπυρίδωνος
Μαργαριτάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
Μαργαριτάκης Μιχαήλ του Ιωάννη
Μιχελινάκης Εμμανουήλ του Σπυρίδωνος
Μπανασάκης Νικόλαος του Αποστόλου
Παπαματθαιάκη - Γρυλιωνάκη Μυρτώ του Εμμανουήλ
Παπαματθαίου Ιωάννης του Μιχαήλ
Πετράκης Εμμανουήλ του Γεωργίου
Ραπτάκης Βασίλειος του Πολυχρονίου
Σταυρακάκη Ελένη του Κωνσταντίνου
Σταυρακάκης Μήνας του Μιχαήλ
Συγγελάκης Αριστομένης του Αριστομένη
Τζαγκαρακης Ιακωβος του Μιχαηλ
Φραγκιαδάκης Εμμανουήλ του Αριστόβουλου
Χαλκουτσάκης Γεώργιος του Νικόλαου
Χατζάκη Γεωργία του Ιωάννη
Ψαράκης Ιωάννης του Αποστόλου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Βασιλείου του ιδίου συνδυασμου:
Βαρδάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
Κεφαλάκης Γεώργιος του Ιωάννη
Μιχαλοδημητράκη Ελένη του Μιχαήλ
Συμβουλάκη Αικατερίνη του Χαράλαμπου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αμιρών του ιδίου συνδυασμού:
Αντωνακη Λευκoθεα του Εμμανουηλ
Ηλιακης Εμμανουηλ του Ματθαιου
Θεοδωριδου Μαρια του Ιωαννη
Τσαγκαρακης Κωνσταντινος του Νικολαου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Άνω Βιάννου του ιδίου συνδυασμού:
Βασιλακη Βασιλικη του Ιωαννη
Λουλακης Πολυχρονιος του Γεωργιου
Μιχελακης Αντωνιος του Ιωαννη
Πετρακης Δημητριος του Μιχαηλ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αφρατίου του ιδίου συνδυασμού:
Κουναλακης Γεωργιος του Αρισταγορα
Κουναλακης Ιωαννης του Γεωργιου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Βαχού του ιδίου συνδυασμού:
Ζερβουδάκη Σοφία του Κωνσταντίνου
Χαλκιαδάκης Βασίλειος του Αντωνίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Εμπάρου του ιδίου συνδυασμού:
Δασκαλάκη Ειρήνη - Γαληνή του Ιωάννη
Λαγουδάκης Εμμανουήλ του Στυλιανού
Μακράκης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
Περογιαννάκης Νεκτάριος του Ιωάννη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλαμίου του ιδίου συνδυασμού:
Δασκαλάκη - Μητσοπούλου Ροδάνθη του Ιωάννη
Σταθάκης Νικόλαος του Ευσταθίου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Βιάννου του ιδίου συνδυασμού:
Μεραμβελιωτάκης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
Σταματουλάκης Εμμανουήλ του Γρηγορίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Σύμης του ιδίου συνδυασμού:
Βροντινάκη Γεωργία του Εμμανουήλ
Καρπαθάκης Χαράλαμπος του Γεωργίου
Μεταξάκης Ιωάννης του Γεωργίου
Μεταξάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κεφαλοβρυσίου του ιδίου συνδυασμού:
Βαρδάκης Ζαχαρίας του Γεωργίου
Βασιλάκης Ιωάννης του Γεωργίου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μάρθας του ιδίου συνδυασμού:
Γερακάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
Μπουμπάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μιλλιαράδων του ιδίου συνδυασμού:
Βασιλάκης Αντώνιος του Πολύκαρπου
Πατουχάκης Γεώργιος του Ιωάννη

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ξενιάκου του ιδίου συνδυασμού:
Ανδρουλάκης Δημήτριος του Θεοδώρου
Ηλιάκη Ειρήνη του Εμμανουήλ
Μελισσουργάκης Νικόλαος του Γεωργίου
Φραγκάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πεύκου του ιδίου συνδυασμού:
Προεστάκη Γλυκερία του Ιωάννη
Στεφανάκης Χαρίδημος του Εμμανουήλ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Συκολόγου του ιδίου συνδυασμού:
Αλεξανδράκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
Μεθυμάκης Σπυρίδων του Γεωργίου
Παπαδογιαννακάκης Πολυχρόνιος του Χριστόφορου
Πλουμάκη Ελένη του Πολύβιου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χόνδρου του ιδίου συνδυασμού:
Ζαιμάκης Άγγελος του Εμμανουήλ
Θεοδοσάκης Γεώργιος του Νικόλαου
Καρτσάκη - Γιαμαλάκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ
Ψαρολογάκης Εμμανουήλ του Νικόλαου

Αρχή


Γ' ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ:

Όνομα: «ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ»

Υποψήφιος Δήμαρχος: Κλαδάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Αγαπάκη - Αγγελάκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ
Δαμουλάκη Μαρία του Γεωργίου
Δολαψάκη Μαρία του Ιωάννη
Ινιωτάκη Δέσποινα του Ιωάννη
Καλλέργης Εμμανουήλ του Νικόλαου
Καραγιωργάκης Εμμανουήλ του Κωνσταντίνου
Κενδριστάκη - Μελισσουργάκη Ειρήνη του Εμμανουήλ
Κονδυλάκης Δημήτριος του Εμμανουήλ
Κοντάκης Δημήτριος του Νικόλαου
Λουλάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη
Μανωλάκης Ιωάννης του Σοφόκλη
Μαρουλάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
Μαυροκουκουλάκης Ιωάννης του Γεωργίου
Μηλιαράκη Μαρίνα του Ιωάννη
Παπαδάκης Εμμανουήλ του Σοφόκλη
Πνευματικάκη Μαρία του Εμμανουήλ
Ραπτάκης Μιχαήλ του Εμμανουήλ
Στιβακτάκης Εμμανουήλ του Ιάσωνος
Στρατάκης Ευάγγελος του Γεωργίου
Τζανάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
Τριγωνάκης Χαρίλαος του Γεωργίου
Χατζογιαννάκης Ζαχαρίας του Εμμανουήλ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αγίου Βασιλείου του ιδίου συνδυασμού:
Παπαδάτου Μαρία του Γεωργίου
Παπαματθαίου Αλέξανδρος του Εμμανουήλ
Πολένης Στυλιανός του Γεωργίου
Χατζάκη Σοφία του Τρύφωνος

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Αμιρών του ιδίου συνδυασμού:
Παντουβάκης Εμμανουήλ του Πέτρου
Φραγκιαδουλάκη Αικατερίνη του Λάμπρου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Άνω Βιάννου του ιδίου συνδυασμού:
Γουρνιεζακης Χαριδημος του Νικολαου
Κολιοραδακη Αρετη του Ιωαννη
Μεταξακης Γρηγοριος του Ζαχαρια
Πετρακης Μενελαος του Πολυχρονιου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Αφρατίου του ιδίου συνδυασμού:
Δολαψάκης Νικόλαος του Δημητρίου
Φραγκιαδάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Εμπάρου του ιδίου συνδυασμού:
Ζαχαριουδάκη Ειρήνη του Χρήστου
Κενδριστάκης Ιωάννης του Γεωργίου
Μελισσουργάκης Ιωάννης του Νικόλαου
Περογιαννάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Καλαμίου του ιδίου συνδυασμού:
Βιτσαρα Αικατερίνη του Χαραλάμπου
Επιτροπάκης Νικόλαος του Αλεξάνδρου
Κρουσταλάκης Γεώργιος του Ιωάννη
Χρηστάκης Εμμανουήλ του Ιωάννη

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Κάτω Βιάννου του ιδίου συνδυασμού:
Μανδαλακης Ιωαννης του Ευαγγελου
Μεραμβελιωτακη Μαρια του Δημητριου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Κεφαλοβρυσίου του ιδίου συνδυασμού:
Γιαλιαδάκη - Κουνδουράκη Καλλιόπη του Δημητρίου
Ζωάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μάρθας του ιδίου συνδυασμού:
Μαργαριτάκης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
Μπουμπάκης Σωκράτης του Ιωάννη

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Μιλλιαράδων του ιδίου συνδυασμού:
Ορφανάκης Γεώργιος του Νικόλαου
Ψαράκης Ιωάννης του Εμμανουήλ

Υποψήφιοι σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Ξενιάκου του ιδίου συνδυασμού:
Βιαννιτάκης Κοσμάς του Νικολάου
Ζερβάκης Ιωάννης του Ζαχαρία
Σωμαράκη Άννα του Εμμανουήλ
Φραγκάκης Γεώργιος του Εμμανουήλ

Υποψήφιοι εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας Πεύκου του ιδίου συνδυασμού:
Μαρουλάκη Σοφία του Στυλιανού
Παπαδημητρόπουλος Νικηφόρος του Χαράλαμπου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Συκολόγου του ιδίου συνδυασμού:
Αγαπουλάκης Εμμανουήλ του Πολύβιου
Καλομοίρης Γεώργιος του Σπυρίδωνος
Κοσμαδάκης Εμμανουήλ του Ευαγγέλου
Παπαδάκη Μαρία του Γεωργίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας Χόνδρου του ιδίου συνδυασμού:
Λιαπάκης Νικόλαος του Γεωργίου
Μαυρογιαννάκη Μαρίνα του Ιωάννη
Μαυρογιαννάκης Χριστόφορος του Γεωργίου

Αρχή


 Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΛΑΔΑΚΗΣ

 

Χάρτης Περιοχής

Χάρτης Βιάννου
Πινακοθήκη Βιάννου
Κάθε Παιδί αξίζει μια Οικογένεια
Δασικές Πυρκαγιές
Δήμος Βιάννου - Φύση, Ιστορία, Πολιτισμός
Ο καιρός
Μουσείο Ολοκαυτώματος Βιάννου
ΚΕΠ
Ευρωπαϊκό Έτος Πολιτών 2013
Ευρωπαϊκή Κάρτα Νέων
ΚΕΔΚΕ
Funding
INTERMEDIA
Διαύγεια